אם אתה יזם בנשמתך- הדף הזה הוא עבורך

אנו נהפוך את הרעיון שלך למציאות..

להלן השלבים כדי להפוך את הרעיון שלך למוצר נמכר ומצליח:

יעוץ עיסקי: חלק חשוב ובלתי נפרד מתהליך פיתוח של מוצר או פטנט הוא הכנת תכנית עסקית.תוכנית עסקית כוללת בתוכה את כל הפעולות שיבוצעו בתהליך הפיכת הפטנט או המוצר מרעיון למציאות.
בתוכנית עסקית לפטנט או למוצר יש לכלול את המרכיבים הבאים:מהו המוצר/פטנט, מהן התכונות שלו, מה הוא אמור לעשות? מה הפתרון שהוא מציע? על איזה צורך הוא נותן מענה?
מתחרים- האם יש תחרות בשוק, האם קיימים מוצרים דומים או מוצרים שנותנים מענה חלקי על הצורך.
הגדרת קהל היעד.
האם יש צורך בתהליך משפטי להגנה על הפטנט.
תמחור- מהי עלות משוערת של הפיתוח, תמחור המוצר לצרכנים, מהו הסכום שיש לגייס ממשקיעים? מה הרווח הצפוי?
אסטרטגיית שיווק- מהם הכלים השיווקיים שנכון להשתמש בהם להשגת יעדי הרווח?
פרמטר טכנולוגיות עובדת בשיתוף פעולה עם מספר חברות לייעוץ עסקי, בעלות התמחויות שונות ומגוונות, בהתאם למוצר/פטנט.

פטנטים:
עורכי פטנטים הינם עורכי דין העוסקים בתחום הקניין הרוחני ובעלי רשיון מיוחד לעסוק ברישום פטנטים. עורך פטנטים הינו עו"ד בעל תואר הנדסי.
אין חובה חוקית להשתמש בעורך פטנטים לרישום פטנט בישראל. אך יש חשיבות גבוהה לשימוש בשירותיו של עורך פטנטים במידה ואין לבעל המוצר או הפטנט ידע בהגשת פטנטים בארץ ובחו"ל.
עורך פטנטים בקיא בחוק וידע כיצד להפוך מוצר לפטנט או סימן רשום וכמובן ידאג שרישום הפטנט יהיה מוגן כחוק בצורה המלאה והטובה ביותר כקניין רוחני של הממציא.
חברתינו מגובה בעורכי פטנטים שונים מהשורה הראשונה, בהתאם לסוג הפטנט ותחומו.

תכנון ועיצוב המוצר:
חברתינו מתמחה בתכנון ועיצוב המוצר.
תכנון המוצר כולל: תכנון אלקטרוני, תוכנה, חומרה, תכנון מכאני, זיווד, פלסטיקה, איטגרציה והרצה הכוללת כל סבבי התכן הנדרשים.
יצור דגם אב טיפוס ושיפורו על פי דרישת הלקוח.
אנו מלווים את כל תהליכי התקינה הנדרשים: CE,UL, במיטב המעבדות של מכון התקנים.

מעבר מפיתוח ליצור:
לאחר קבלת דגם אב טיפוס משביע רצון, אנו נייצר עבורך סידרת מוצרים מוגבלת אשר תתאים לבחינה אצל לקוחות פוטנציאליים. סידרת יצור ראשונית זו ניקראת סידרת אפס. לאחריה, יבנה תיק יצור אשר איתו נוכל לייצר את המוצר ביצור המוני.
בבעלות חברתינו, מפעל בסין המתמחה ביצור פלסטיקה, יצור כרטיסים אלקטרוניים, ותוכנה. כמו מבצעת החברה הרכבה אלקטרונית מכאנית וכן הרכבה כולל בדיקות סופיות קפדניות לאבטחת איכות המוצר לפני המשלוח.
למפעל יכולת לייצר מוצרים בסדרות גדולות החל מקבלת תיק היצור ועד לבדיקת המוצרם ואריזתם.
 לפרטים נוספים, בקרו באתרינו: www.siana-tech.com

שיווק המוצר:
לאחר שהפטנט או המוצר מוכנים לשיווק המוני, יש לבחור בערוצי השיווק הנכונים ולהתחיל בהפצה.
לכל פטנט/מוצר ערוצי השיווק והפרסום המתאימים לו.
ערוצי השיווק הקיימים היום רבים ומגוונים. יש כמובן, את ערוצי השיווק הוותיקים: עיתונים, טלוויזיות, שלטי חוצות ועוד... אך יש מגוון עצום נוסף של צינורות שיווק אינטרנטיים, כמו גם ערוצי שיווק אחרים כגון שיתופי פעולה עסקיים, הפצה לחנויות, הסכמים עם חנויות ורשתות ועוד.
כדי לשווק נכון את המוצר/הפטנט, כך שיגיע לקהל היעד הנכון, בצורה הקלה והיעילה ביותר, במינימום בזבוז של משאבים כלכליים ואחרים, יש לבחון בדקדוק את ערוצי השיווק ולבחור את המתאימים והנכונים ביותר למוצר/פטנט.